14 Aralık 2015

Denizciden SATILIK KARAVAN

ile editör

RKA_1565SATILDI!

İlginiz için teşekkürler…


IVECO’nun B ehliyet ile sürülebilen en büyük modeli olan 18 m3’lük 2007 35C13 için araç projesi tasarımcımız tarafından çizilmiş, Moda Karavan‘ın mükemmel işçiliği ile Ağustos 2014‘te karavan dönüşümü yapılmıştır. Ruhsat “2+1 Özel Yapım Motokaravan” tescillidir.

Fiyat: 80.000.-TL

Tüm bakımlar ve ağır bakımlar, parça değişimleri TURMOT ve İZMİR OTO Iveco servislerinde yapılmıştır ve yapılmaktadır. Faturalar ibraz edilebilir.

Tasarım sadece bir tatil karavanı olarak değil, içinde sürekli yaşanılacağı düşünülerek yapılmıştır. Araç içinde bolca dolap ve ek gözler vardır. Üretildiği günden beri her gün aracın içinde yaşamaktayız. 1+1 evden farksızdır.

Karavan tamamen kendine yetebilmek üzere üretilmiştir. Şehir elektriğine muhtaç olmadan, kampinglere girmeden istediğiniz her yere gidebilirsiniz.

Tuvalet sistemi, ABD’den ithal kuru-kompost su harcamayan çevreci bir üründen oluşur. Değerli suyunuzu boşu boşuna harcamazsınız, atık derdiyle uğraşmassınız. Türkiye’de ilk ve tek uygulamadır.

Aracın ısı izolasyonunda taş yünü kullanılmıştır, mobilyalar tamamen marin kontradır. Menteşeler Hafele, Armatürler Dominox, Hatchler Dometic’tir.

YATAKLAR
Arka yatak odası 140 cm X 175 cm yatak ve bombe kapak başüstü dolapları. Salon oturma grubu 78 cm X 180 cm yatağa dönüşebilir.

MUTFAK
44 cm X 152 cm tezgah, 50 cm ek katlanır bölüm.
SMEV ikili gazlı ocak DOMINOX (dış duş olabilen) iki modlu armatur ve paslanmaz çelik evye. Çekmeceler, kiler çekmecesi, kiler dolabı ve iki adet tezgah altı dolap. 12V su ısıtıcı. 220V Slim 90 lt Buzdolabı

BANYO/TUVALET
Kuru Kompost Ekolojik Mobil Tuvalet (Hiç su harcamaz, atık derdiniz yoktur, tamamen çevre dostudur). DOMINOX duş olabilen iki modlu armatur ve paslanmaz çelik evye. PVC rulo kapı

OTURMA GRUBU
4 kişilik oturma grubu ve masa, bombe kapak baş üstü ve kapı üstü dolapları, şöfor mahalli üstü depo dolap.

ELEKTRİK/ELEKTRONİK
103 Ah X 2 adet kuru tip yaşam aküsü
120W X 2 adet güneş paneli
Güneş şarj kontrol ünitesi
Elektrik kontrol panosu
1000W tam sinus inverter
220V şehir elektrik girişi ve adaptörleri
LED iç mekan aydınlatmaları
12V hidrofor sistemi
Geri Görüş Kamerası
Pioneer Mp3 çalar müzik sistemi

ISINMA/ISITICI
Daxon Plus Ultra Slim gazlı su ısıtıcı
Eberspracher Airtronic D2 mazotlu ortam ısıtıcı

ARAÇ DIŞI
AL-KO denge ayakları (Park yerinde araç seviyesini ayarlamak içindir, ayrıca kriko yerine kullanarak lastik değiştirilebilir)
Güneş ve yağmur tentesi, entegre LED aydınlatmalıdır.
BOSAL Çeki demiri ve elektrik tertibatı (ruhsata işlidir)
Araçta bu sezon takılan kış lastikleri vardır (Arkalar Lassa Wintus, ön Hankook). Sürgü kapı altı katlanır çelik basamak

CAMLAR
Yanlarda sürgü camlar
Tavanda 2 adet Dometic Hatch
Tüm camlarda akordeon sürgü perde ve sineklik mevcuttur
Şöfor mahalli ısı izolasyonu için alüminyum yansıtıcılar

BAGAJ
Arka yatak ikiye katlanarak kayak, snowboard, sörf, bisiklet gibi havaleli malzemeler için yer açar. Başka bir karavanda bulamayacağınız kadar büyük bir bagajı ve bagaj içi dolapları mevcuttur.

AYRICA
Araç içi file raflar
50 lt kirli su deposu (mutfak ve duş için, tuvalet kirli su deposu gerektirmez)
100 lt temiz su deposu
Basamak altı gizli dolaplar ve ayakkabılık

NOT: Araç sürekli kullanılmakta ve içinde yaşam sürülmektedir. Görmeye geldiğinizde km artmış olabilir. Yukarıda sıralanan demirbaşlar dışında, fotoğraflarda görünen herhangi başka bir şey fiyata dahil değildir.