Türkiye’deki Liman Başkanlıkları İletişim (Adres-Telefon) Bilgileri

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI LİMAN BAŞKANLIKLARI LİSTESİ

LİMAN ADI TELEFON E-POSTA ADRES
Alanya 0 242 511 94 98 alanya.liman@udhb.gov.tr Çarşı Mah.İskele Cad.No:96 ALANYA/ANTALYA
Aliağa 0 232 616 19 93 aliaga.liman@udhb.gov.tr Aliağa Lim.Bşk. Aliağa/İZMİR
Amasra 0 378 315 10 05 amasra.liman@udhb.gov.tr Kum Mah.Turgut Işık Cad.No:96 74300 AMASRA/BARTIN
Ambarlı 0 212 875 68 48 ambarli.liman@udhb.gov.tr Marmara Mah.Limanlar Cad.No:7 Yakuplu/Beylikdüzü/İSTANBUL
Anamur 0 324 814 50 92 anamur.liman@udhb.gov.tr İskele Meydanı No:196 33650-Anamur/MERSİN
Antalya 0 242 259 09 90 antalya.liman@udhb.gov.tr Büyük Liman Yolu 07070 konyaaltı/ANTALYA
Ayancık 0 368 613 41 22 ayancik.liman@udhb.gov.tr Yalı Mah. T.Ünsal Cd.No:3 57400 Ayancık/SİNOP
Ayvalık 0 266 312 11 30 ayvalik.liman@udhb.gov.tr Vehbibey Mah.Belediye Sok.No:5 Ayvalık/BALIKESİR
Bandırma 0 266 714 94 50 bandirma.liman@udhb.gov.tr Paşabayır Mah.Cumhuriyet Cad.İDO Yanı No:1-10200 Bandırma/BALIKESİR
Bartın 0 378 238 61 51 bartin.liman@udhb.gov.tr Topluca Köyü Boğaz Mevkii 74100/BARTIN
Bodrum 0 252 316 25 31 bodrum.liman@udhb.gov.tr Kale Cad.No:43 BODRUM/MUĞLA
Botaş 0 322 639 21 39 botas.liman@udhb.gov.tr Kurt Pınarı Kasabası İncirli Mah.01920 Ceyhan/ADANA
Bozcaada 0 286 697 80 21 bozcaada.liman@udhb.gov.tr Alaybey Mah.İskele Cad.No:34/A Bozcada/ÇANAKKALE
Cide 0 366 866 10 16 cide.liman@udhb.gov.tr Cumhuriyet Mah.Rıfat Ilgaz Cad.No:52 Cide/KASTAMONU
Çanakkale 0 286 212 98 76 canakkale.liman@udhb.gov.tr Kayserili Ahmet Paşa Cad.No:13 ÇANAKKALE
Çeşme 0 232 712 60 05 cesme.liman@udhb.gov.tr Musalla Mah.Yalı Cad.1016 Sok.No:31/AÇeşme/İZMİR
DatÇa 0 252 712 22 26 datca.liman@udhb.gov.tr Liman Başkanlığı DatÇa/MUĞLA
Dikili 0 232 671 41 01 dikili.liman@udhb.gov.tr Şehit Sami Akbulut Caddesi No:81 Dikili/İZMİR
Edremit 0 266 384 10 15 edremit.liman@udhb.gov.tr Cumhuriyet Mah.Cumhuriyet Meydanı Leman Akpınar Cad.No:3 EDREMİT/BALIKESİR
Enez 0 284 811 65 47 enez.liman@udhb.gov.tr Gazi Ömer Bey Mah.Plaj Cad.No:18/A 22700 ENEZ/EDİRNE
Erdek 0 266 835 10 44 erdek.liman@udhb.gov.tr Yalı Mah.Hükümet Cad. Erdek/BALIKESİR
Fatsa 0 452 423 43 38 fatsa.liman@udhb.gov.tr Evkaf Mah.Sahil Cad.No:249-52400 Fatsa/ORDU
Fethiye 0 252 614 11 87 fethiye.liman@udhb.gov.tr İskele Meydanı No:9 FETHİYE/MUĞLA
Fırat 0 424 236 36 97 firat.liman@udhb.gov.tr Hükümet Konağı2.Kat ELAZIĞ
Finike 0 242 855 37 87 finike.liman@udhb.gov.tr Kale Mah.ŞerbetÇi Bulv.Lim.İÇi No:63/G 07740 Finike/ANTALYA
FoÇa 0 232 812 17 46 foca.liman@udhb.gov.tr Atatürk Mah.Aşıklar Cad.No:31 FoÇa/İZMİR
Gemlik 0 224 513 11 33 gemlik.liman@udhb.gov.tr Hisar Mah.İstiklal Cad.KılıÇ Apt.No:98 16600 GEMLİK/BURSA
Gerze 0 368 718 10 02 gerze.liman@udhb.gov.tr Köşk Mah.Sahil Cad.1/A 57600 Gerze/SİNOP
Giresun 0 454 216 11 06 giresun.liman@udhb.gov.tr Taşbaşı Mevkii No:6 28100 GİRESUN
Göcek 0 252 645 24 94 gocek.liman@udhb.gov.tr Cumhuriyet Mah.İskele Cd.No:3/1 Göcek-Fethiye/MUĞLA
GökÇeada 0 286 887 31 35 gokceada.liman@udhb.gov.tr Kuzu Limanı/GÖKÇEADA
Görele 0 454 513 10 47 gorele.liman@udhb.gov.tr Kumyalı Mah.No:14-28800 GÖRELE/GİRESUN
Güllük 0 252 522 20 79 gulluk.liman@udhb.gov.tr Atatürk Mahallesi Hermiyas Caddesi No:38 Güllük / MUĞLA
Hopa 0 466 351 40 67 hopa.liman@udhb.gov.tr Ortahopa Mah.No:32 08600 HOPA/ARTVİN
İğneada 0 288 694 41 72 igneada.liman@udhb.gov.tr İğneada-Demirköy/KIRKLARELİ
İnebolu 0 366 811 40 16 inebolu.liman@udhb.gov.tr Camikebir Mah. Zafer Yolu Sahil Cad.No:27 İNEBOLU/KASTAMONU
İskenderun 0 326 614 11 92 iskenderun.liman@udhb.gov.tr Çay Mah.5 Temmuz Cad.No:43 İSKENDERUN/HATAY
İstanbul 0 212 244 13 49 istanbul.liman@udhb.gov.tr Kemenkeş Mah.Rıhtım Cd.No:33 34225 Karaköy/Beyoğlu/İSTANBUL
İzmir 0 232 463 73 20 izmir.liman@udhb.gov.tr Atatürk Cad.No:178-35210 İZMİR
Karabiga 0 286 354 10 17 karabiga.liman@udhb.gov.tr Cumhuriyet Caddesi No:28 (Belediye Limanı Gümrük Binası) KARABİGA/ÇANAKKALE
Karasu 0 264 718 12 30 karasu.liman@udhb.gov.tr Yeni Mahalle Fener Caddesi Karasu SAKARYA
Karataş 0 322 681 42 62 karatas.liman@udhb.gov.tr Sahil Blv. Karşıyaka Mah. Karataş ADANA
Kaş 0 242 836 32 01 kas.liman@udhb.gov.tr Atatürk Bulvarı No:5/C Kaş/ANTALYA
KDZ Ereğli 0 372 316 10 07 eregli.liman@udhb.gov.tr Orhnlar Mah.Atatürk Bulv.No:5 Kdz.Ereğli/ZONGULDAK
Kefken 0 262 563 60 04 kefken.liman@udhb.gov.tr Kefken Köyü Kandıra/KOCAELİ
Kemer 0 242 814 52 62 kemer.liman@udhb.gov.tr Merkez Mah.Yalı Cad.No:7/B KEMER/ANTALYA
Kocaeli 0 262 528 37 54 izmit.liman@udhb.gov.tr Atalar Mah.Sahil Yolu Cad.No:26 Yarımca-Körfez/KOCAELİ
Kuşadası 0 256 614 10 25 kusadasi.liman@udhb.gov.tr Dağ Mah.M.Esat Bozkurt Cad.No:3 Kuşadası/AYDIN
Manavgat 0 242 742 93 96 manavgat.liman@udhb.gov.tr 1504 Sok., Manavgat/ANTALYA
Marmara Adası 0 266 885 59 95 marmaraadasi.liman@udhb.gov.tr Okullar, Hükümet Cd., 10360 Marmara/BALIKESİR
Marmaris 0 252 412 10 13 marmaris.liman@udhb.gov.tr Kordon Cad.No:2-48700 Marmaris/MUĞLA
Mersin 0 324 341 58 11 mersin.liman@udhb.gov.tr Yeni Mah.İsmet İnönü Bulv.101 Cad.5307 Sk.No.4 Akdeniz/MERSİN
Mudanya 0 224 544 11 26 mudanya.liman@udhb.gov.tr Halit Paşa Cad. No:81, Mudanya/BURSA
Ordu 0 452 223 29 24 ordu.liman@udhb.gov.tr Düz Mah.Yıldırım Cd.No:3 ORDU
Pazar 0 464 612 10 71 pazar.liman@udhb.gov.tr Kirazlık Mah.53300 Pazar/RİZE
Rize 0 464 223 33 89 rize.liman@udhb.gov.tr Mermerdelen Mah.No:132 53100 RİZE
Samsun 0 362 435 90 13 samsun.liman@udhb.gov.tr Kale Mah.Sahil Cad.No:9 55030/SAMSUN
Silivri 0 212 727 25 93 silivri.liman@udhb.gov.tr Pirimehmetpaşa Mah.Atatürk Cad.No:24 34570 SİLİVRİ/İSTANBUL
Sinop 0 368 261 71 55 sinop.liman@udhb.gov.tr Meydankapı Mah.Bülent Ecevit Cad.No:3 Merkez/SİNOP
Sürmene 0 462 746 10 12 surmene.liman@udhb.gov.tr Çamlıca Mah.Hükümet CD.No:53-61600 Sürmene/TRABZON
Şile 0 216 711 44 77 sile.liman@udhb.gov.tr Hacı Kasım Mah.Kayıkhane Sk.No:6 34980-Şile/İSTANBUL
Taşucu 0 324 741 40 04 tasucu.liman@udhb.gov.tr Reşadiye Mah.Özcan Seyhan Sok.No:2 Taşucu/SİLİFKE
Tatvan 0 434 827 35 19 tatvan.liman@udhb.gov.tr Sahil Mah.İşletme Cad.Toprak Mahsulleri Ofisi Belediye Ek Binası Kat:2 TATVAN/BİTLİS
Tekirdağ 0 282 261 20 25 tekirdag.liman@udhb.gov.tr Hürriyet, 59030 Tekirdağ Merkez/TEKİRDAĞ
Tirebolu 0 454 411 40 73 tirebolu.liman@udhb.gov.tr Çarşı Mah.Gümrük Sk.No:17Tirebolu/GİRESUN
Trabzon 0 462 326 85 55 trabzon.liman@udhb.gov.tr Halkevi Sok.No:16 61100 TRABZON
Tuzla 0 216 446 72 17 tuzla.liman@udhb.gov.tr Evliya Çelebi Mah.Tersaneler Cd.No:24 Tuzla/İSTANBUL
Ünye 0 452 321 10 11 unye.liman@udhb.gov.tr Cevizdere Köyü LimaniÇi Ünye/ORDU
Vakfıkebir 0 462 841 50 29 vakfikebir.liman@udhb.gov.tr Cumhuriyet Mah.No:1 61400 VAKFIKEBİR/TRABZON
Yalova 0 226 813 54 10 yalova.liman@udhb.gov.tr Süleyman Bey Mah.İstanbul Cd.Arabacılar sok.Toros İşhanı 39/3 /YALOVA
Zonguldak 0 372 253 31 43 zonguldak.liman@udhb.gov.tr Yayla Mah.Ömerkahraman Sk.No:3 Merkez/Zonguldak

1 thought on “Türkiye’deki Liman Başkanlıkları İletişim (Adres-Telefon) Bilgileri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *