TurkNet Müşterisini Engelledi
20 Mayıs 2021

Müşteriyi engelleyen teknoloji firması : TurkNet !

ile editör

TurkNet Müşterisini EngellediDeğerli GemiTrafik.com dostları,

Öncelikle bu konu elbette direk olarak sizi ilgilendirmiyor ama olayı bilmenizi ve kendinizi bu firmaya karşı korumanızı istedik.

Bir süredir eski internet aboneliğimiz hakkında bir sorun (verilmeyen telefon hizmetinin fatura edilmesi) yaşıyorduk, sorunun çözümü için eski sözleşmemizi ve eski faturalarımızı @TurkNet isimli firmadan talep ettik ama firmanın müşteri hizmetleri (@TurkNetDestek) bu talebimizi reddetti ve “6 aydan eski faturalarımızı sistemde göremediğini” ve “sözleşmemizi sadece mahkeme talep ederse gösterebileceğini” ifade etti.

Düşünün, en hızlı olması ile övünen bir teknoloji firması 6 aydan eski faturaları göremiyor muş!
ve bizim imzalayıp kendilerine kargo ile gönderdiğimiz sözleşmenin bir kopyasını bize #mahkeme kararı olmadan gösteremiyor muş!

Elbette hakkımızı aramak için tüketici mahkemesi başvurduk ama bu hızlı (!) firma tam 1,5 aydır mahkemeyi de bekletiyor, bu belgeleri göndermiyor.

ve bunu ısrarla sosyal medya aracılığı ile kendilerine sormamızdan sıkılmış olacaklar ki bizi engellediler ve artık iletişimi komple kestiler!
Düşünün, basit bir soru soran müşterisini engelleyen bir müşteri hizmetleri!

velhasıl, bu nedenle halen Cem Çelebiler (@CemCelebiler) ‘in genel müdürlüğünü yaptığı bu firmanın #çağdışı yaklaşımlarını elimizdeki tüm kanallardan #ifşa etmek boynumuzun borcu oldu. Herkes bilsin, kendisini ve haklarını korusun diye.

Size bir hizmet satana kadar bin bir taklalar atıp sevimlilik yapan bu firmalar ters düştüğünüz an sizi mahkemelerde süründürmekten çekinmiyor, biliniz istedik.

Başınıza gelmemesi dileklerimizle, selametle kalın.

GemiTrafik.com